Tekken 7

2 ثانیه خوانده شده
۱
0
3

قابلیت بازی بین پلتفرمی  یکی از بهترین ویژگی‌هایی است که برای یک بازی دارای بخش چندنفره درنظر گرفته‌ می‌شود. حال استودیو باندای نامکو اعلام کرده که بازی Tekken 7 ممکن است از قابلیت بازی بین پلتفرمی پشتیبانی کند.

اینکه احتمال دارد کاربران ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بتوانند به صورت بین پلتفرمی بازی‌های مشترک را انجام دهند واقعا خبر خوبی بود. با این‌که سونی واکنش خاصی نسبت به این موضوع نشان نداد ولی کاربرها سوالاتی زیادی حول این‌که آیا در آینده اثری که از این قابلیت پشتیبانی می‌شود یا نه مطرح کردند.

https://bedanid.net/wp-content/uploads/2016/06/1094dbd1c155afe9a802314779d2bc9b-1200-80.jpg

یکی از بازی‌هایی که کاربرها در مورد این موضوع از سازنده سوالاتی پرسیده بودند Tekken 7 بود که آیا این بازی از قابلیت بازی بین پلتفرمی  بین رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی می‌کند یا نه. حال باندای نامکو، سازنده بازی، به این سوالات جواب داده است:

تکنولوژی آن‌قدر پیچیده نیست که نتوانیم این قابلیت را برای Tekken 7 بوجود آوریم. دلیل استفاده کردن یا نکردن بیشتر مربوط به سیاست‌های یک استودیو می‌شود زیرا شما به راحتی می‌توانید از هر پلتفرم برای بازی کردن استفاده کنید. برای مثال پلتفرم رایانه‌های شخصی که دست کاربر را برای انجام کارهای زیادی نظیر استفاده از کدتقلب باز می‌گذارد. قطعا نمی‌گوییم کاربرها از کد تقلب استفاده می‌کنند ولی بازی کردن کاربری از طریق البته راه‌هایی هم برای مقابله با این مشکلات وجود دارد. با این‌حال ما سعی داریم تا به مخاطبین خود توجه کنیم و یک جامعه بزرگ از بازیکنان بوجود آوریم. اینکه آن‌ها از ما و بازیمان چه انتظاراتی دارند مهم‌ترین فاکتور برایمان است و در صورت امکان از قابلیت بازی بین پلتفرمی پشتیبانی خواهیم کرد.

https://bedanid.net/wp-content/uploads/2016/06/oni_asura_kazuya_smoke_wallpaper_by_k4zuya_kh4n-d52601y.jpg

بنظر می‌رسد مشکلات بزرگتری در کنار هماهنگ کردن سه پلتفرم برای بازی‌کردن وجود دارد. شما کاربران چه‌نظری دارید؟ آیا قابلیت بازی بین پلتفرمی  بین کاربران کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی برای Tekken 7 درنظر گرفته می‌شود؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در مطالب جالب سراسر اینترنت

یک دیدگاه

  1. سبحان

    ۱۳۹۵-۰۴-۱۰ در ۲:۱۴ قبل از ظهر

    اره خب راست میگی عالی بود

    پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…