خانه مطالب جالب سراسر اینترنت ۱٫۵ میلیون دستگاه شیائومی می مکس طی ۲ ماه فروخته شد !

۱٫۵ میلیون دستگاه شیائومی می مکس طی ۲ ماه فروخته شد !

8 ثانیه خوانده شده
۰
0
6

اگر به یاد داشته باشید شیائومی بزرگ‌ترین تلفن هوشمند خود شیائومی می مکس (Xiaomi Mi Max) را ماه مه سال جاری عرضه کرد و توانست موفقیت‌های بزرگی را در میان رقبای خود بدست بیاورد. این محصول در نخستین موج فروش خود ثبت نام ۸ میلیونی را تجربه کرد که در جای خودش آماری فوق العاده به حساب می‌آید. این دستگاه صفحه نمایش غول پیکر ۶٫۴۴ اینچی را برای شما با قیمت تنها ۲۲۴ دلار به ارمغان خواهد آورد.

حال تنها دو ماه پس از نخستین موج فروش، این کمپانی گزارش داده است که طی این مدت چیزی حدو ۱٫۵ میلیون دستگاه فبلت شیائومی می مکس را به دست مشتریان رسانده‌اند. این آمار توسط یک تحلیلگر چینی به نام Kevin Wang به دست آمده است. وی همچنین اضافه می‌کند که هیچ تلفن هوشمند ۶ اینچی تا به حال به چنین رکوردی دست نیافته است:

@KEVIN WANG DIARY

طی این ۲ ماه، از زمانی که عرضه تلفن‌های هوشمند شیائومی می مکس و تحویل آن‌ها به خریداران آغاز شده است چیزی بیش از ۱٫۵ میلیون دستگاه به فروش رفته است. تا بدین لحظه هیچ تلفن صفحه ۶ اینچی نظیر محصولات سال جاری که بهترین آن‌ها ۳۰۰ هزار قطعه فروش رفته بود، شبیه به شیائومی می مکس فروش موفقی را تجربه نکرده است.

در اقدامی جالب مدیرعامل این کمپانی موفق چینی آقای «لی جون» پیام کوین وانگ را فروارد کرده و با نوشتن عبارت «برای عاشقان تلفن‌های هوشمند غول پیکر، شیائومی می مکس بهترین گزینه است» اینگونه موفقیت به دست آمده را با علاقه‌مندان به این شرکت جشن گرفته است.

فروش شیائومی می مکس

 

مشخصات فبلت شیائومی می مکس (Xiaomi Mi Max)

screenshot-digiro.ir 2016-07-20 16-59-35

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در مطالب جالب سراسر اینترنت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…