خانه مطالب جالب سراسر اینترنت تجربه ای متفاوت با عجیب ترین کیبورد تاریخ

تجربه ای متفاوت با عجیب ترین کیبورد تاریخ

8 ثانیه خوانده شده
۰
0
13

تایپ کردن با کیبورد پوشیدنی Tap Strap

دنیای تکنولوژی این روزها مرزی بین واقعیت و تخیل باقی نمی گذارد و واقعا برخی اوقات با تکنولوژی ها و یا گجت هایی روبرو می شویم که ما را چند دقیقه ای در فکر فرو می برند ، برای مثال تکنولوژی ای مثل واقعیت مجازی و یا واقعیت افزوده تا چند سال پیش از حد تخیلات ما فراتر نمی رفتند ولی امروز میبینیم که این تکنولوژی ها به بازار عرضه می شوند ، و یا ربات هایی پرنده که در دوران کودکی آن ها را در کارتون ها میدیدیم امروز به صورت پهپاد ها در دسترس عموم قرار گرفته اند.

تجربه نشان داده که یکی از مهمترین فاکتورها برای تایپ سریع و راحت، امکان لمس ابزار تایپ است. شاید به همین دلیل است که کیبوردهای ردیابی کننده حرکات انگشتان از طریق لیزر و تکنولوژی های مشابه، آنقدرها به کار تایپ کننده های حرفه ای نمی آیند.

https://bedanid.net/wp-content/uploads/2016/06/header.jpg

در ادامه ی مرز شکنی بین تخیل و واقعیت امروز اخباری راجع به یک کیبورد عجیب و غریب در اینترنت منتشر شده است که با وجود ابهامات بسیاری که در نحوه ی عملکرد آن وجود دارد می تواند جایزه ی خلاقیت سال در دنیای تکنولوژی را از آن خود نماید ، این کیبورد مانند یک پنجه بوکس توسط دست کاربرپوشیده می شود ، باید مارا به خاطر به کار بردن این مثال ببخشید ولی واقعا نحوه ی پوشیدن این گجت را به هیچ وسیله ی دیگری نمی توان شبیه دانست ، بر روی سطح این کیبورد عجیب که Tap Strap نام دارد سنسور های متعددی وجود دارد که نحوه ی حرکت انگشتان دست کاربر را لحظه به لحظه تجزیه و تحلیل کرده و آن ها را به کاراکتر های کیبورد تبدیل می نماید ، البته Tap Strap اولین تلاش در ساخت کیبورد های عجیب نیست و پیش تر از این نیز گجت هایی ساخته شده اند که هدفشان تغییر در تعامل میان کیبورد و کاربر بوده است و البته همه ی این پروژه ها با شکست مواجه شده اند ، به هر حال باید ببینیم که آی Tap Strap خواهد توانست کاربران را مجاب به تغییر عادتشان در استفاده از کیبورد ها نمود و یا خیر.

Tap Strap فعلاً در مرحله توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ عرضه و قیمت نهایی آن اعلام نشده. گرچه تصور می شود که تا قبل از پایان سال ۲۰۱۶ و در صورت استقبال مناسب شاهد ورود آن به بازارها باشیم

منبع:phonearena.com

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در مطالب جالب سراسر اینترنت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…