خانه مطالب جالب سراسر اینترنت صفحه کلید ۵Q برای کار هوشمند و راحت تر است

صفحه کلید ۵Q برای کار هوشمند و راحت تر است

10 ثانیه خوانده شده
۰
0
6

صفحه کلید هوشمند Das Keyboard 5Q 

Das Keyboard شرکتی است که برخی از قابل توجه ترین کیبوردهای مکانیکی موجود در بازار را طراحی می کند و اگر از آن دسته افرادی هستید که حساسیت زیادی روی این قطعه سخت افزاری دارند حتما با یکی از محصولات این شرکت کار کرده اید.

چنانچه سفارشی سازی دکمه های کیبورد خود را دوست دارید و مدل هایی مطلوب تان هستند که کاری بیشتر از تایپ کردن را انجام می دهند، توصیه می کنیم حتما مطلبی که در ادامه خواهیم داشت را مطالعه نمایید.

دستگاهی که به شما معرفی خواهیم کرد Das Keyboard 5Q نام دارد و در اصل نوعی کیبورد ماشینی متصل به کلاود با API RGB متن باز است که شرکت سازنده برای تولید انبوهش کمپینی را در کیک استارتر آغاز کرده و قصد دارد صد هزار دلار را از طریق آن جمع آوری نماید.

به لطف این قابلیت ها، علاوه بر اینکه می توانید رنگ هرکدام از کلیدها را از طریق اینترنت تغییر دهید بلکه قادر خواهید بود اطلاعات را مستقیما به کیبورد خود استریم نمایید.

برای نمونه، می توانید کلیدهای عددی را طوری برنامه ریزی کنید که آمار و ارقام مهم در خصوص میزان بهره وری کامپیوترتان را در قالب یک نمودار میله ای برایتان نمایش دهند یا رنگ خاصی را به برخی از دکمه ها تخصیص دهید تا مشخص گردد که آیا تستی که منتظرش بودید را پشت سر گذاشته شده یا خیر.

۵Q از سوئیچ های ویژه طراحی شده توسط شرکت Omron بهره می برد که Gamma Zulu نام دارند و تا صد میلیون مرتبه هم قابل فشردن هستند. هر کدام از این کیبوردها تا ۱۰۴ عدد از سوئیچ های یاد شده را روی خود دارند. در زیر هرکدام از این دکمه ها یک پایپ یا لوله LED قرار دارد که نورهای ایجاد شده توسط آنها چندین برابر انواع موجود در بازار نور تولید می کنند. به طور خلاصه اگر بخواهیم بگوییم، این کیبوردها مملو از رنگ های مختلف بوده و می توانند حسابی توجه شما را به خود جلب کنند.

منبع:engadget

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در مطالب جالب سراسر اینترنت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…