خانه مطالب جالب سراسر اینترنت ربات های خودران Starship’s فقط سفارشات غذا در لندن بر عهده می گیرند

ربات های خودران Starship’s فقط سفارشات غذا در لندن بر عهده می گیرند

6 ثانیه خوانده شده
۰
0
11

ربات های خودران Starship’s

در هفته های آینده، ربات های شش چرخ توسعه یافته توسط استارتاپی به نام Starship Technologies را به خیابان های لندن راه خواهد یافت برای کمک به ارائه وعده های غذایی دستور داد از دو تن از بزرگترین راه اندازی تحویل غذا بریتانیا.

این شرکت، ایجاد شده توسط دو از بنیانگذاران اسکایپ، امروز اعلام کرد که وسایل نقلیه مستقل آن به کار برده خواهد شد و تنها خوردن و عاجلانه در سراسر پایتخت. آزمون نیز در دوسلدورف، برن و هامبورگ با تحویل متخصص آلمانی هرمس و غول خرده فروشی گروه مترو (صاحب MAKRO) انجام می شود.

این ربات های کوچک بیش از ۵ هزار مایل مسیر در گرینویچ، میلتون کینس و گلستونبری طی کرده اند و با بیش از ۴۰۰ هزار انسان که در مسیر راه شان قرار گرفته اند آشنا شده اند اما حتی یک بار هم تصادفی رخ نداده.

زمانی که این ربات های خودران توسط Just Eat و Pronto به کار گرفته شوند، سرعت آن ها ۴ مایل (۶٫۵ کیلومتر) بر ساعت است و به مشتریانی که در فاصله ۳ تا ۵ کیلومتری محل طبخ غذا باشند سفارش را می رسانند.

اما احتمالا از خود می پرسید که چگونه از غذا در طول این مسیر محافظت می شود. ساده است؛ فردی که غذا را سفارش می دهد، همان ابتدا کدی مخصوص دریافت می کند که به محض رسیدن این ربات به درب منزل، با وارد کردن آن کد، درب ماشین باز شده و فرد می تواند غذا را بردارد.

مجموعه ای از سنسورها و GPRS در کنار دوربین های قدرتمند سبب شده تا این دستگاه بتواند کار خود را به شکلی عالی انجام دهد. طی نه ماه گذشته، استارشیپ این ربات ها را در ۱۲ کشور مختلف تست کرده و حالا با امضای قرارداد با کمپانی های بزرگ، کار آن ها وارد فاز جدیدی شده است.

در انتها تصاویر این ربات را مشاهده می کنید:

https://bedanid.net/wp-content/uploads/2016/07/2016-03-02-09-31-58-1.jpg

https://bedanid.net/wp-content/uploads/2016/07/2016-03-04-13-18-23-1-750x450.jpg

https://bedanid.net/wp-content/uploads/2016/07/s.aolcdn.com_-2.jpg

منبع:engadget

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در مطالب جالب سراسر اینترنت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…