خانه مطالب جالب سراسر اینترنت خبر تائید شدن نام گلکسی نوت ۷ نوسط ایوان بلس

خبر تائید شدن نام گلکسی نوت ۷ نوسط ایوان بلس

3 ثانیه خوانده شده
۰
0
9

همانطور که میدانید سال گذشته باعرضه عمومی گلکسی نوت ۵(Galaxy Note 5)، شایعات زیادی مبنی بر عرضه گلکسی نوت ۶ به وجود آمد . اما قبل از عرضه عمومی گلکسی نوت ۶، به‌تازگی شایعاتی توسط ایوان بلس( یکی از بزرگ‌ترین افشا کننده‌های دنیای تکنولوژی)، به بیرون درز کرده که خبر از وجود گلکسی نوت ۷ می‌دهد.

در توییت ایوان بلس، تنها کلمه “تأیید شد” و یک تصویر از متن انگلیسی “Samsung Galaxy Note 7” دیده می‌شود. گرچه تصویری از گوشی جدید سامسونگ وجود ندارد، ولی باوجود سابقه درخشان ایوان در انتشار اخبار و تصاویر تلفن‌های همراه قبل از خبر و عرضه رسمی، به‌احتمال فراوان این خبر نیز درست از آب درخواهد آمد.

همان‌طور که گفتیم، هنوز نمی‌دانیم چرا سامسونگ می‌خواهد از مدل ۶ سری گلکسی نوت رد شود. شاید به این دلیل باشد که مدل امسال گلکسی نوت، ویژگی‌های زیادی برای پیشی گرفتن از مدل سال قبل خود داشته باشد! شایعاتی وجود داشت که سامسونگ قرار نیست مدل‌های بعدی تلفن‌های همراه خود را به‌صورت صفحه تخت عرضه کند. به‌جای صفحه‌نمایش تخت، صفحه‌نمایش تلفن‌های همراه جدید سامسونگ خمیده خواهند بود.

در هر صورت، تا تاریخ دوم آگوست (۱۲ مرداد) برای رونمایی از محصولات جدید سامسونگ صبر خواهیم کرد و در زمان مناسب به جزئیات این نسل فبلت گلکسی نوت سامسونگ، پی خواهیم برد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در مطالب جالب سراسر اینترنت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…