خانه دنیای سیستم عامل ها ای او اس برترین ترفند های ios(بخش سوم)

برترین ترفند های ios(بخش سوم)

17 ثانیه خوانده شده
۰
0
7

با سلام به شما کاربران سایت بدانید دوستان با سومین بخش از ترفند های سیستم عامل محبوب ios خدمت شما هستیم که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید .

ایجاد آیکون برای یک وب سایت جهت دسترسی سریع

برای دسترسی سریع به یک وب سایت میتوانید برای آن سایت همانند برنامه ها یک آیکون بسازید و با کلید بر روی آن آیکون مستقیما وارد سایت شوید. برای این کار، سایت مورد نظر را در برنامه Safari لود کنید. در بالای صفحه یک علامت + وجود دارد، آن را انتخاب کنید، چند گزینه ظاهر میشود، شما گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.

استفاده از قابلیت MultiTasking در iOS 4 به بعد

یکی از بهترین و  مهم ترین تغییرات iOS نسخه ۴ به بعد MultiTasking آن می باشد. دیگر نیاز نیست از یک برنامه خارج شوید تا برنامه دیگری را اجرا کنید. برای اینکار دکمه Home را دو بار بزنید تا MultiTasking ظاهر شود. MultiTasking لیست برنامه های در حال اجرا را نمایش می دهد، برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.

عکس گرفتن از صفحه نمایش

شما به راحتی می توانید از صفحه نمایش خود عکس بگیرید، برای اینکار دکمه Power را به همراه دکمه Home فشار دهید. زمانی که صدای شاتر دوربین آمد به این معناست که عکس گرفته شده، تصویر مورد نظر در قسمت Camera Roll ذخیره می شود.

ارسال یک صفحه برای دوستان خود از طریق ایمیل
شاید از یک صفحه وب خوشتان بیاید و تصمیم بگیرید آن را به دوست دیگری نیز ارسال کنید. برای این کار در برنامه Safari (مرورگر پیش فرض iOS) بر روی آیکون  بزنید، سپس گزینه Mail Link to this Page را انتخاب کنید.

مرور آخرین برنامه های اجرا شده

یکی از امکانات iOS مرور برنامه هایی که آخرین بار اجرا شده می باشد.

به طور مثال زمانی که در یک بازی هستید نیاز پیدا می کنید به قسمت تنظیمات (که به تازگی اجرا کرده اید) بروید، برای این کار دو بار کلید Home را بزنید، همه برنامه های اجرا شده را خواهید دید و آیکون تنظیمات را می توانید پیدا کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در ای او اس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…