خانه مطالب جالب سراسر اینترنت به اتمام رساندن بازی Watch Dogs 2 بدون کشتن حتی یک نفر !

به اتمام رساندن بازی Watch Dogs 2 بدون کشتن حتی یک نفر !

2 ثانیه خوانده شده
۰
0
7

اگر شما هم یکی از طرفداران  بازی watch dogs هستید و یا تجربه گیم پلی این بازی راداشته اید شما نمیوانید بدون کشتن کسی در این نسخه این بازی را به اتمام برسانند و کسانی که بیشتر به دنبال هیجان هستند تا اکشن باید منتظر نسخه دوم بازی watch dogs باشند زیرا که در این نسخه شما حتی بدون کشتن یک نفر هم می توانید این بازی را به اتمام برسانید.

در پستی در وبلاگ سونی، یوبی سافت فاش کرد که چگونه بازیکنان بدون کشتن حتی یک نفر می‌توانند مراحل واچ داگز ۲ را به اتمام برسانند. این امر به کمک جهان باز گسترده بازی ممکن شده که به بازیکنان اجازه می‌دهد به جای پیروی از طرح خطی سنتی که در آن باید در یک جهت مشخص پیشرفت کنند، هر طور که دوست دارند مراحل را پیش ببرند.

دنی بلانگر، کارگردان عنوان واچ داگز ۲ در این رابطه می‌گوید:

” بازیکنان آزادند تا به هر روشی که می‌خواهند بازی کنند و ما از ۳ سبک متفاوت در این بازی استفاده کرده‌ایم. هکر مبارزه‌ای، که عمل‌گرایانه تر است و برای از بین بردن مردم از هک استفاده می‌کند. هکر شبحی، که می‌توانند از هک برای ایجاد سر و صدا و منحرف کردن اذهان استفاده کنند و پس از آن هکر حقه باز وجود دارد که می‌توانند کل مرحله را بدون حضور فیزیکی در آن محل به پایان برسانند.”

بلانگر همچنین در ادامه گفت در این بازی راه‌های زیادی برای هک کردن وجود دارد:

” اکنون شما می‌توانید هرچیزی که متصل است را هک کنید و گزینه‌های بیشتری برای چگونگی انجام آن در اختیار دارید. در نسخه اول واچ داگز شما برای هک کردن تنها یک راه پیش رو داشتید اما اکنون شما می‌توانید بر روی هر شخصهک‌های متفاوتی انجام دهید.”

ممکن است به اتمام رساندن بازی در این روش چالش بر انگیز باشد اما همانطور که گفتیم اگر از کشتار و صحنه های اکشن خسته شده‌اید ومی‌خواهید یک تجربه جدید داشته باشید، واچ داگز ۲ را امتحان کنید. در همین رابطه، طبق اعلام قبلی یوبی سافت این بازی اول آذرماه امسال به بازار عرضه خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در مطالب جالب سراسر اینترنت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…