خانه دنیای سیستم عامل ها ویندوز آخرین اخبار آپدیت ویندوز ۱۰ مرداد ماه عرضه می‌شود

آپدیت ویندوز ۱۰ مرداد ماه عرضه می‌شود

4 ثانیه خوانده شده
۰
0
1

اگر به یاد داشته باشید چند ماه پیش مایکروسافت اعلام کرد اولین به روز رسانی بزرگ ویندوز ۱۰ که به مناسبت سالگرد انتشار این نسخه از ویندوز عرضه خواهد شد در تابستان امسال منشر خواهد شد.

این کمپانی هنوز تاریخ رسمی‌ ای برای عرضه این به روز رسانی اعلام نکرده اما امروز  پستی بر روی بلاگ مایکروسافت قرار گرفت که عرضه این بهروز رسانی در روز ۱۲ مرداد را تأیید کرد. در این پست بلاگ به صورت خلاصه اعلام شد:” مایکروسافت اعلام می‌کند آپدیت  ویندوز ۱۰ در روز ۱۲مرداد منتشر خواهد شد.” البته به سرعت این پست از روی بلاگ حذف شد. در واقع این اشتباه می‌تواند نشانه‌ای باشد که مایکروسافت به زودی و درآینده‌ای نزدیک تاریخ عرضه رسمی این به روز رسانی را اعلام خواهد کرد.

به روز رسانی ویژه سالگرد ویندوز ۱۰ چندین قابلیت جدید از جمله افزودنی‌هایی برای مایکروسافت اج (Microsoft Edge)، پیشرفت ویندوز هلو (Windows Hello)، ویندوز اینک (Windows Ink) و کورتونا (Cortana) در کنار پیشرفت رابط کاربری را برای کاربران خود به ارمغان خواهد آورد.

از نام آن مشخص است که این به روز رسانی به مناسبت بزرگداشت یک سالگی ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد . آخرین نسخه ویندوز مایکروسافت ۷ ام مردادماه سال گذشته منتشر شده بود و تمام کاربران ویندوز ۷ و ویندوز ۸٫۱  تا ۷ مرداد امسال مهلت دارند تا ویندوز خود را به صورت رایگان به ویندوز ۱۰به روز رسانی کنند و پس از این تاریخ باید هزینه آن را پرداخت کنند.

به روز رسانی ویژه سالگرد ویندوز ۱۰ به صورت رایگان برای تمام کاربرانی که از این ویندوز استفاده می‌کنند منتشر خواهد شد اما کاربرانی که قصد دارند از نسخه‌های قدیمی ویندوز به روز رسانی انجام دهند باید مبلغ ۱۹۹ دلار برای نصب کامل ویندوز ۱۰ پرداخت کنند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده محمدرضا شمس
بارگذاری بیشتر در آخرین اخبار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش ترفند های حرفه ای تلگرام قسمت چهارم

سه قسمت از سری آموزش های ترفند های حرفه ای تلگرام رو باهمدیگه پشت سر گذاشتیم و به قسمت آخر…