چگونه از ریپورتی در بیاییم

رفع ریپورت بودن در تلگرام

سلام خدمت کاربران گرامی امروز با آموزشی فوق العاده کاربردی خدمت شما آمدیم خب بریم سر اصل مطلب با ارائه ی نسخه ی جدید تلگرام ویژگی ریپورت اسپم نیز به ان اضافه شده و پیش بینی می شود  که تلگرام این کار را فقط و فقط برای ایرانی جماعت انجام داده است تا افرادی که به Pv کسی می روند و مزاحمت ایجاد می کنند با زدن گزینه ی report spam طرف مورد نظر را به تلگرام گزارش دهند و نتوانند به پی وی کسی بروند.اما برای در امدن از ریپورت در تلگرام نیز اضافه شده است تا یک راه بازگشتی باشد.این راه کار ها را می توانید در ادامه ی نوشته ببینید.


کلا ۲ راه وجود داره :
اول از همه بگم که با ریپورت اول شما فقط و فقط یک روز ریپورت خواهید شد و روز بعد از ریپورت در خواهید امد.اما با تکرار عمل خود و ریپورت شدن ، در ریپورت دوم کلا اکانتتون pv بسته می شود.
هم چنین توجه کنین که شما فقط فرد رو زمانی می تونید ریپورت کنید که طرف به pv شما امده باشهو مثلا بگه ” چطوری؟” ؛ اگر شما جواب طرف رو بدید دیگر نمی تونید ریپورت اسپم کنید . باید وقتی که طرف مثلا گفت ” چطوری؟ ” و همین جوری فرستاد تا زمانی که جواب ندادید می تونید ریپورت کنید.
راه اول :
به کسی که شما را ریپورت کرده است بگین ۱۰ الی ۱۵ تا استیکر به شما بفرستد تا از ریپورت خارج شوید.اما چطور؟شما که توسط فرد مورد نظر بلاک هستند.
شما می توانید با یک شماره ی دیگر طرف رو ادد کنید و خواهش کنید که این کار را برای شما انجام دهد.
یا اسم خودتون رو بزارید ” پانزده تا استیکر بفرست خواهشا ” تغییر دهید ( که این راه هم به مقدار بخشندگی طرف مربوط میشه 🙂 )
توجه کنید که وقتی ریپورت شدید فقط اون افرادی که شما رو ریپورت کردند با فرستادن استیکر به شما ؛ شما را از ریپورت خارج می کنند ، مثلا الان شما ریپور هستید توسط فرد A ، بعد شما از فرد D C B می خواهید که به شما استیکر بفرستند تا از ریپورت در بیایید.این کار انجام نمی شود.و فقط فرد A باید بفرستد.
راه دوم :
در این راه هم که در عرض چند دقیقه هست و به راحتی از ریپورت در خواهید امد ، حذف اکانت تلگرام می باشد که کلا تمامی چت ها و… از بین خواهند رفت و اگر برای شما مهم این این کار را انجام دهید.
امیدوازم لذت برده باشید و به کارتون اومده باشه