STRIX-7.1

بهترین لوازم جانبی برای یک گیمر((جغدهای خشمگین ایسوس))

  هدست ۷٫۱ کاناله واقعی به همراه استیشن صوتی

این هدست قدرتمند و زیبا به دلیل استفاده از مگنت های نئودینیومی با کیفیت، طراحی خاص و ارگونومیکی که دارد به شما کمک می کند تا در بازی ها، هیچ صدایی را از دست ندهید. ایسوس در این مدل، به منظور تولید صدای ۷٫۱ کاناله واقعی، از ۱۰ مگنت استفاده کرده است. یک استیشن صوتی حرفه ای، علاوه بر تنظیمات صوتی همه جانبه، می تواند این هدست را برای هر سبک از بازی بهینه کند. کافی است کاربر نوع بازی خود را انتخاب کند و از صدای کالیبره شده برای بازی مورد نظر لذت ببرد.

STRIX 7.1

کاپ های این هدست با استفاده از چرم طبیعی ساخته شده که باعث می شود جریان هوا بین گوش و خارج از هدست به راحتی انجام شود و گیمر برای ماراتن های مختلف خیلی راحت به بازی ادامه دهد. همچنین در طراحی این هدست، هر کاپ به شکل منحصردبفردی به شکل چشم جغد طراحی شده که زیبا است وهمینطور برای کیمر ها جذاب است، ظاهر آن را مخوف تر جلوه می دهد. برای ارتباط صوتی هم یک میکروفن بوم قابل جداشدن به همراه فیلتر ۹۰ درصدی نویز محیط، ارتباط را در بازی با بالاترین کیفیت به همراه دارد.

کیبورد تمام مکانیکی و گیمینگ STRIX Tactic Pro

در ساخت این کیبورد، تمامی کلیدها از نوع Cherry MX می باشند که باعث می شود هم سرعت عمل پاسخ دهی در بازی به کوتاهترین زمان برسد و هم دوامی با طول عمر ۵۰ میلیون بار ضربه را داشته باشد. علاوه بر آن برای ظاهر جذاب آن، تمامی کلید ها با جلوه نورانی نارنجی رنگ همراه هستند که کاربر می تواند به سادگی شدت نور و نوع جلوه را انتخاب کند.

Strix-Tactic-Pro

۲۱ کلید مجزا برای ماکرو در این کیبورد درنظر گرفته شده تا در بازی ها، کاربر به سادگی هر عملی را به عنوان ماکرو در کیبورد تعریف کند. همچنین تمامی کلید ها دارای قابلیت N-Ke Rollover هستند تا درهنگام بازی اثر واکنش هیچ کلیدی از قلم نیفتد.

ماوس گیمینگ STRIX Claw

این ماوس مخصوص بازی با سنسور از پیش تنظیم شده با میزان DPI 5000 طراحی و تولید می شود. سوییچ های ژاپنی Omron D2F-01F بهترین کارایی و دوام را در هنگام بازی و کلیک های مداوم برای این ماوس به همراه دارد. سه دکمه مجزا و قابل برنامه ریزی، جلوه نورانی زیبا به همراه نرم افزار کامل، این ماوس را به یکی از بهترین گزینه های موجود در لیست خرید یک گیمر تمام عیار تبدیل کرده است.

Claw

 

در مدل SPEED، هدف حرکت روانتر ماوس بر روی سطح ماوس پد است و در نوع Control دقت بیشتر و کنترل کامل بر روی نشانه گر ماوس است که به سبب طراحی متاسب، نیاز گیمرها کامل برطرف می شود. همچنین ایسوس برای دوام هر چه بیشتر این ماوس پد، حاشیه دور آنها را به صورت فشرده دوردوزی کرده تا هم ماوس پدها خوش دست تر شوند و هم در حین کار از آسیب به لبه های آن ماوس جلوگیری گردد.

Accurate Gliding