final_fantasy_characters_05_-_aksdownload.com

فاینال‌فانتزی برای موبایل عرضه شد

http://bedanid.net/wp-content/uploads/2016/07/final_fantasy_characters_05_-_aksdownload.com.jpgدر ماه مِی اسکوئرانیکس اعلام کرده بود که Final Fantasy Brave Exvius (یک بازی موبایل معروف در ژاپن) برای غربی‌ها هم عرضه  خواهد شد. این بازی سرانجام امروز برای دستگاه‌های iOS و اندروید در ایالات متحده منتشر شد.
می‌توانید امروز این بازی را به صورت رایگان از اپ‌استور یا گوگل‌پلی دانلود کنید. سبک بازی اکش-نقش‌آفرینی و با مبارزات به‌صورت نوبتی است.
گیم‌پلی بازی به‌صورت حمله و ضربه زدن و استفاده از توانایی‌های جادویی است. همراه شدن با قهرمانان فاینال‌فانتزی و گشت و گذار در سیاهچاله‌ها و مناطق مختلف بازی و حتی احظار کردن کسانی مثل Shiva و Ifrit از دیگر نکات جالب در مورد گیم‌پلی بازی است.
در مورد داستان بازی گفته شده:
“مهار کردن قدرت کریستال‌ها، کامیابی بشریت و شکوفایی ملت‌ها … اما همان‌طور که روز جای خودش  سقوط قرار گرفته، دو شوالیه‌ی جوان از هر سو چیزهایی را می‌بینند که آن‌ها را به سوی تعقیب سایه‌ها رهنمون می‌شود. به این ترتیب عصر جدید کریستال‌ها آغاز می‌شود و همین‌طور عصر قهرمانانی که آن‌ها را نجات می‌دهند…”
به نظر می‌رسد Brave Exvius فعلاً گزینه‌ی بسیار خوبی است تا پیش از انتشار Final Fantasy XV در ۳۰ سپتامبر عطش هواداران سری را کم کند.