دانلود نرم افزار افزایش خودکار ممبر و بازدید پست های کانال تلگرام

دانلود نرم افزار افزایش خودکار ممبر و بازدید پست های کانال تلگرام

افزایش عضو کانال تلگرام و گروه تلگرام

به روش فیک ممبر (ممبر آفلاین)

بدون ریزش و کاملا ماندگار

همراه با افزایش بازدید پست های کانال به صورت بینهایت (بسیار فوق العاده)

و روش های آسان ترغیب ممبرهای واقعی

همراه با ۱۰ هزار تی دیتا

باسلام خدمت شما کاربران عزیز  و گل سایت بدانید ، نماز و روزه هاتون قبول ! با پستی مثل همیشه جذاب در خدمت شما هستیم مستقیم میرم سر اصل مطلب : همگام با افزایش درخواست ها در زمینه افزایش ممبر برای کانال های تلگرام و ظهور سایت های فروش ممبر فیک که با قیمت های نجومی اقدام به فروش ممبر فیک برای تلگرام میکنند , این بار قصد ارائه محصول جدیدی را داریم که بدون نیاز به صرف وقت ممبر های کانال شما را افزایش میدهد .در آموزش های قبلی روش هایی برای افزایش ممبر کانال ارائه شد که همچنان بدرستی کار میکنند و توسط آن شما میتوانید ممبر های کانال خود و دیگران را افزایش دهید .

به همراه  ۱۰,۰۰۰ ممبر فیک آماده (T-DATA ) که میتوانید برای هر تعداد کانال که میخواهید آنها را اضافه کنید …….


اما این یک محصول تکمیلی برای کسانی است که قصد کسب درآمد در شبکه تلگرام را دارند .این برنامه به صورت خودکار میتواند ممبر های کانال شما را زیاد کند , البته لازم به یاداوری است که ممبر ها فیک میباشند و جنبه تجاری دارند و برای افزایش اعتبار کانال و افزایش بازدید پست ها و عدم ریزش ممبر های واقعی به کار میروند .

توسط این برنامه  شما قادر خواهید بود , بازدید پست های کانال را هم  افزایش دهید .

در واقع این برنامه یک اتو جوینر کانال تلگرام است که اکانت های مورد نظر شما را به صورت خودکار در کانال ها جوین میدهد , اکانت ها باید توسط شما ساخته شوند که آموزش ساخت بانک ممبر فیک تلگرام در اینجا قابل دریافت است . اما برای راحتی کار شما عزیزان ما تعداد۱۰هزار ممبر آماده را درون برنامه قرار دادیم تا در ابتدای کار براحتی بتوانید به دریافت سفارش و افزایش ممبر کانال بپردازید . و به مرور همزمان با افزایش سفارشات شما میتوانید براحتی با آموزشی که در پست های قبلی ارائه شده بانک ممبر اختصاصی خود را درست کنید , مثلا شما میتوانید ۲۰ هزار ممبر فیک درست کنید و در برنامه ذخیره کنید و سپس توسط برنامه آن ها را به صورت خودکار و در کمترین زمان ممکن به کانال تلگرام جوین دهید . یعنی با ساخت بانک ممبر به صورت دائمی میتوانید از آن استفاده کنید و به کسب درآمد بپردازید .

توجه داشته باشید که برنامه مشابه افزایش ممبر تلگرام و افزایش بازدید به مبلغ ۳۵۰ هزار تومن و یا بیشتر  در سایت های دیگر  فروخته میشود , فقط کافی است کمی جستجو کنید متوجه خواهید شد ,

پشتیبانی سایت از طریق قیمت نظرات پاسخ گوی سوالات شما خواهد بود

تصویر محیط برنامه :

Afzayeshkhodkar member-Bedanid

یک نمونه از سایت هایی که با استفاده از نرم افزار ما  شروع به کسب درآمد از طریق فروش ممبر و افزایش بازدید کرده است=>www.member-fik.ir

شما هم میتوانید با این برنامه تبدیل به فروشنده شوید و برای خودتان به کسب درآمد از طریق فروش ممبر  بپردازید

برخی ویژگی ها :

  • سرعت ارسال ممبر ها تا  هزار ممبر در ساعت
  • قابلیت افزایش بازدید پست ها
  • قابلیت تشخیض و حذف Tdata های معیوب و غیر فعال
  • قابلیت استفاده از شماره های مجازی بلاک شده
  • سازگاری با  همه ویندوزها
  • رابط کاربری حرفه ای
  • ۱۰ هزار ممبر (tdata ) آماده
  • به همراه آموزش متنی و تصویری  و پشتیبانی دائم

نحوه کار:

برنامه  را باز میکنید , اسم کانال  مورد نظر که میخواهید برایش ممبر اضافه کنید را وارد میکنید , و سپس با زدن دکمه استارت  برنامه به صورت خودکار شروع به اضافه کردن ممبر ها  در کانال   میکند .

افزایش امکانات و رفع باگ ها

   << قیمت برنامه : ۳۵۰ هزار تومان >> 

به مدت محدود << قیمت برنامه همراه  تی دیتا ( t-data ) : 19 هزار تومان >>  به مدت محدود

تی دیتاهایی که در این پکیج قرار دادیم ممکن است غیر فعال شده باشند به همین دلیل شما میتوانید  خودتان تی دیتا بسازید , برای دریافت روش ساخت  نامحدود تی دیتا به پشتیبانی سایت پیام دهید.

دریافت لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت

190,000 ریال – خرید و دانلود آنی
موفق  و پیروز یاشید